Obyvatelia mesta Šaštín-Stráže spoločne s mestom, podnikateľmi a firmami v meste dokázali, že majú srdcia otvorené pre každú formu pomoci. Nebolo tomu inak ani 10. decembra 2017, keď sa do posledného miesta zaplnil kultúrny dom a všetci prežili úžasné popoludnie v spoločnosti vzácnych hostí a umelcov. Členovia miestnej ZO SZTP na čele s predsedníčkou pani Lujzou Kuníkovou dokázali pripraviť naozaj výborné podmienky pre hostí i divákov - skrášlili priestory KD k nepoznaniu, oslovili desiatky sponzorov, presvedčili umelcov, aby boli súčasťou tejto najväčšej benefičnej akcie v meste. V programe vystúpili Bečkovi chlapci z Malaciek, temperamentná speváčka Jadranka, mladá nádejná speváčka z mesta Šaštín-Stráže - Martinka Mihalovičová, prednesom potešila pani Vierka Rundová, moderným tancom všetkých očarila Laura Šmidová a záver programu patril úžasnému triu La Gioia. Svoje vystúpenie predviedli aj deti z miestnej MŠ a klientky z DSS Rohov, ktorým patrí každý rok výťažok z tejto benefičnej akcie.

Mimoriadnym bodom programu bol paralympijský reprezentant SR v športovej streľbe, rodák zo Šaštína-Stráží Radoslav Malenovský, ktorý bol prijatý za prvého čestného člena miestnej ZO SZTP a súčasne bola uvedená do života kniha o jeho športovej kariére Cesta za medailou.

ZO SZTP vyslovuje aj touto cestou srdečné poďakovanie všetkým sponzorom a dobrodincom, ktorí podporili benefičný koncert.

benef. koncert 12017

benef. koncert 22017