Country cross 2018

Rally Cross Klub Borský  Mikuláš a Slovenká motocyklová federácia v spolupráci s obecným úradom Borský Mikuláš a mestským úradom Šaštín-Stráže pozýva všetkých milovníkov motoristického športu na  12. ročník Medzinárodných Majstrovstiev SR v Country Crosse, ktoré sa uskutočnia v dňoch 24. a 25. marca 2018 v motoristickom areáli v Mokrovských.

V prevažne pieskovom teréne si zmerajú sily okrem špičkových  motocyklových jazdcov aj slovenskí a zahraniční jazdci na  štvorkolkách.

Štart jednotlivých spolu sedemnástich motocyklových kategórií bude v sobotu i v nedeľu o 9,30 hod. a druhý štart o 12,30 hod.

Štvorkolky si to rozdajú v dvoch kategóriách s hromadným štartom Q1 a Q2 po motocykloch v nedeľu od 15,00 hod. do 16,30 hod. Dekorovanie víťazov bude v nedeľu o 17,00 hod.

Okrem množstva adrenalínových zážitkov na Vás čaká aj chutné občerstvenie!

Tešíme sa na Vašu účasť!