erb

v Šaštíne-Strážach

Dňa 18. apríla  2012

P o z v á n k a

V zmysle zákona SNR č. 369/1990 Zb.z. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov zvolávam VI. riadne zasadanie Mestského zastupiteľstva Šaštín-Stráže, ktoré sa uskutoční:

26. apríla 2012, t.j. vo štvrtok o 16,30 hod. v zasadačke mestského úradu.

P r o g r a m :

1/ Otvorenie

2/ Voľba návrhovej komisie a overovateľov zápisnice.

3/ Správa o činnosti Mestskej rady od ostatného zasadania Mestského zastupiteľstva.

4/ Záznam z vykonania kontroly plnenia uznesení Mestského zastupiteľstva Mesta

Šaštín-Stráže za II. Polrok 2011.

5/ II. Zmena rozpočtu Mesta Šaštín-Stráže r. 2012.

6/ Dodatok č. 01/2012 k VZN č. 53/2011 – Prevádzkový poriadok pohrebísk a domov

smútku Mesta  Šaštín-Stráže.

7/ Všeobecne záväzné nariadenie Mesta Šaštín-Stráže č. 07/2012 o udržiavaní čistoty,

o ochrane životného prostredia a zelene, o zimnej údržbe miestnych komunikácií,

chodníkov a iných verejných priestranstiev v Meste Šaštín-Stráže.

8/ Voľba členov Rady školy.

9/  Budovanie kanalizácie v Meste Šaštín-Strážre – informácia.

10/ Rôzne

11/ Diskusia

12/ Návrh na uznesenie

13/ Záver

Účasť pozvaných na zasadaní Mestského zastupiteľstva je bezpodmienečne nutná!

Ing. Radovan Prstek v.r.

primátor mesta