Mesto Šaštín-Stráže oznamuje občanom, že dňa 18.augusta t.j. v sobotu o 20.30 hod. sa bude premietať v amfiteátri RO Gazárka film Teória všetkého.

Firma Steip s.r.o. pozýva občanov na posedenie pri hudbe, ktoré sa bude konať v sobotu 18.augusta o 19.00 hodine pred hostincom Steip. Predávať sa bude guláš z diviaka, cigánske pečienky a langoše. O dobrú zábavu sa postará hudubná skupina Echo Band.

Mesto Šaštín-Stráže v spolupráci s Farským úradom Vás srdečne pozývajú na vystúpenie 30-členného orechestra z mesta Pultusk v Poľsku, ktoré sa bude konať 17.augusta t.j. v piatok o 20. hod. na nádvorí kláštora. V prípade nepriaznivého počasia bude vystúpenie v KD v Šaštíne.

MSSČK v spolupráci s farskou charitou a mesto Šaštín-Stráže organizujú zbierku použitých školských pomôcok, ktoré by ešte mohli poslúžiť iným. Príspevky do zbierky môžete nosiť v týždni od 20. do 24.augusta 2018 od 18.45 do miestneho oratória. Všetky vyzbierané predmety budú rozdelené do škôl v Šaštíne-Strážach.

Mestský úrad oznamuje občanom, že dňa 17.augusta t.j. v piatok sa bude konať vývoz separovaného zberu t.j. papier a plasty. Žiadame občanov, aby vrecia vyložili pred dom v piatok ráno do 06.hodiny.

Reštaurácia a bar Alcatrass Brodské Vás srdečne pozýva na Hodovú zábavu, ktorá sa bude konať v dňoch 17-20. agusta. Do tanca a pre príjemné posedenie Vám budú v piatok hrať Bečkovi chlapci z TV Šlágr, v sobotu DJ Denoo, v nedeľu bude zlatý kliniec večera Igor Kmeťo st., ktorého po polnoci vystrieda DJ Denoo a v pondelok Cimbálová hudba. Lístky možno zakúpiť v bare Alcatrass Brodské M.Čulena 92 alebo pri vstupe.

sastin bg dark