TJ Slovan Šaštín oznamuje svojím priaznivcom, že dňa 21.októbra t.j. v nedeľu o 14.30 hod. zohrá A mužstvo majstrovský futbalový zápas proti TJ Slovan Dubovce.

Ďalej TJ Slovan Šaštín oznamuje svojím priaznivcom, že dňa 21.októbra t.j. v nedeľu o 10.00 hod. zohrajú majstrovský futbalový zápas mladší žiaci U9 proti ŠK Petrova Ves. Dňa 20.októbra t.j. v sobotu o 10.00 hod. zohrajú žiaci U15 Slovan Šaštín majstrovský futbalový zápas proti TJ Borský Svätý Jur.

TJ Spartakoznamuje svojím priaznivcom, že dňa 21.októbra t.j. v nedeľu o 10.00 hod. zohrá A mužstvo majstrovský futbalový zápas proti TJ Družstevník Hlboké.

Majiteľka liptovskej predajne pozýva občanov na nákup čerstvých výrobkov z Liptova. V ponuke sú korbáčiky, tvaroh, maslo, bryndza a iné výrobky.

Pán Lancz oznamuje občanom, že zajtra bude predávať na trhovisku ovocie a zeleninu, rezanú kapustu, med, mak.

Klub detí a mamičiek CVČ Beťárik a OZ Pištáčik organizujú dňa 03.novembra t.j. v sobotu od 09.00 do 15.00 hod. v KD v Šaštíne Blšák. Predávať sa bude oblečenie, hračky, knihy športové a domáce potreby, všetko čo už doma nepotrebujete a zíde s niekomu inému. Vstup je zdarma. Tešiť sa môžete i na hrací kútik a Eko aktivity. Registrácia predajcov je do 26.októbra na t.č.0917 932 772 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Počet predávajúcich je obmedzený.

Polícia v uplynulých dňoch opäť zaznamenala niekoľko prípadov podvodov na senioroch. Páchatelia oslovujú seniorov v ich príbytkoch. Predstavujú sa ako pracovníci elektrární. Seniorom uvedú, že prišli vrátiť preplatok alebo inkasovať nedoplatok za elektrinu, alebo skontrolovať funkčnosť elektromeru. Ak priniesli preplatok žiadajú rozmeniť peniaze, lebo majú bankovky vo vyššej nominálnej hodnote, alebo chcú vydať z väčšej bankovky. Nasledujú seniorov do ich obydlia tak, aby videli odkiaľ vyberajú hotovosť. Poškodení tak podvodníkom, ktorých vpustili dnu, odhalili miesta, kde mali odložené svoje úspory a prišli tak o vysoké, častokrát niekoľkotisícové úspory. Preto polícia upozorňuje najmä starších občanov, aby boli obezretní a nevpúšťali do príbytkov cudzích ľudí. Preplatky ani nedoplatky za elektrinu sa nevracajú ani nevyberajú v hotovosti.

sastin bg dark