Stavebniny Čestav Sekule oznamujú občanom, že predávajú štrk, piesok, drvený a plavený kameň, betónové panelové ploty a iný stavený materiál. Ďalej oznamujú občanom, že rozšírili sortiment o záhradné dekoračné prvky-imitácia dreva. Bl.info na t.č.0918378386, alebo osobne stavebniny Sekule na železničnej stanici.

Súkromné kamenárstvo Boss s dlhoročnou praxou Vám ponúka tieto práce: kompletné pomníky zo žuly a teraza, strojové brúsenie hrobov+lakovanie, sekanie, zlatenie, striebrenie, lampáše, vázy, doplnky, komplené rekonštrukcie hrobov, krycie dosky, uloženie urny.Na uvedené práce poskytuje 30% zľavu. Firma sa zdrží jednu hodinu od vyhlásenia na cintoríne v Šaštíne, kde prijímajú objednávky.

TJ Spartak Stráže oznamuje svojím priaznivcom, že dňa 18.mája t.j. v sobotu o 14.00 hod. zohrajú žiaci U15 majstrovský futbalový zápas proti TJ Družstevník Sobotište.

Majiteľ kobercov Trend Senica - Čáčov oznamuje občanom, že majú mimoriadnu zľavu 31% na všetko. Iba v stredu 22.a vo štvrtok 23.mája. Presvedčte sa o skvelých cenách na koberce, pvc, lamináty, vinyl a ďalší sortiment v predajni Koberce Trend v Senici časť Čáčov.

Pán Lancz oznamuje občanom, že zajtra bude predávať na trhovisku ovocie a zeleninu.

Rakúska tradičná čokoládovňa prichádza z ponukou cukroviniek ako napr.čokoládove banániky, rum-kokos guličky, jahody v čokoláde, slivky s rumom v čokoláde, slané a sušinky. Tovar ponúka za diskontné ceny a je spojený s ochutnávkou. Čas predaja je zajtra od 07. do 12.00 hod.

sastin bg dark